Магазины бытовой техники, Магазины в ТРЦ Караван
10:00-22:00
080 030 7771
080 030 7775
067 777 2674

Магазин Ябко

Ябко – українська мережа магазинів оригінальної техніки Apple
Мережа магазинів Ябко розпочала свою історію на українському ринку ще у 2014-му році.
Молода команда ентузіастів завжди готова допомогти, надати вам консультацію чи пораду щодо покупки. Клієнти — це, перш за все, наші друзі. І, як відомо, для друзів все найкраще!
Купувати у Ябко – просто, зручно та безпечно. У нас тисячі задоволених клієнтів та відгуків на різних платформах. Усе, що ви бачите на полицях наших магазинів, – гарантовано 100% оригінальний якісний продукт Apple. Якщо вам треба придбати, обміняти, відремонтувати, доповнити аксесуарами будь-що із техніки епл – чекаємо у Ябко!
Ябко – це ідеальне місце, де ви завжди можете придбати смартфон iPhone, планшет iPad, ноутбук MacBook, годинник Apple Watch, навушники Apple AirPods за вигідними цінами та з офіційною гарантією. Ми знайдемо для вас саме ту модель, колір, об’єм пам’яті і одразу «запакуємо» вашу обновку в оригінальний Silicone Case, забезпечимо захисним склом та плівкою, підберемо чохол-батарею та павербанк — аби ми були певні, що ви отримуєте задоволення від користування технікою Apple на 100%.

Також, ми намагаємось розширювати «технічний світогляд» наших клієнтів і постійно шукаємо для Ябко найкращі новинки цифрової техніки: у нас можна придбати акустичні системи Apple, Harman Kardon, JBL, Marshall, ігрові приставки Playstation та екшн-камери GoPro, спортивні годинники Garmin, систему захисту Ajax та ще безліч високоякісних гаджетів і аксесуарів для них.
На всю техніку Apple ми надаємо гарантію від виробника та від магазину Ябко,що розповсюджується як на нові, так і на вживані пристрої. Для тих, хто вважає, що обмежувати себе в якісному сервісі не варто – ми можемо розширити будь-яку гарантію, а також додати до неї приємні переваги та бонуси.

До зустрічі у Ябко!

jabkostore@gmail.com — пошта для співпраці та пропозицій

Акции и события