Магазини в ТРЦ Караван
10:00 - 22:00
063 898 0766

OLKO

OLKO – це не просто мережа магазинів одягу для жінок. Це територія, де дівчата від 20 до 45 років зможуть стати ще більш стильними, модними і привабливими.

OLKO – це бездоганно підібраний гардероб для будь-якого сезону. Дизайнери компанії чітко слідують всім змінам модних тенденцій, тому щотижня асортимент поповнюється новинками. У модельному ряді представлені вироби, виконані в елегантній класиці і відповідно до останніх молодіжних трендів. Різноманітний вибір фасонів, кольорів, текстур, тканин незмінно радує покупців, які можуть знайти в магазинах компанії одяг для офісу, прогулянок з сім’єю або вечірок з подружками.

Якісні, стильні речі за демократичними цінами – основна мета бренду. Асортимент розробляється з урахуванням вимог і побажань навіть найвибагливіших покупців.

Одяг виготовляється на сучасному обладнанні на українських, польських, турецьких, китайських фабриках. Тканини, фурнітура ретельно підбираються, акцент робиться на практичності, якості. Тому число прихильниць продукції бренду зростає в країні з кожним роком.

Акции и события