Магазини в ТРЦ Караван
10:00-22:00
056 747 9246

Walker

WALKER – мережа мультибрендових магазинів взуття та аксесуарів, які користуються популярністю серед українського споживача. Компанія пропонує модну, стильну продукцію відомих виробників, висококласний сервіс і бездоганну якість виконання кожного виробу.

Колекція взуття, аксесуарів WALKER – це п’ятнадцять легендарних брендів, які мають значние ім’я на ринку і незаперечний авторитет: Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Diesel, G-Star RAW, Preppy, Pepe Jeans, і ін. До кожного нового сезону мережа магазинів пропонує нові поповнення асортименту трендовими моделями для чоловіків, жінок, аксесуарів від виробників з Америки, Італії, Великобританії та ін. Магазин пропонує покупцям різного віку широкий вибір взуття. Колекції продукції – це завжди сучасний дизайн і різноманітний стиль, що робить магазини компанії улюбленим місцем для покупців в нашій країні.

До переваг магазинів WALKER також варто віднести бездоганний сервіс, і можливість вибрати продукцію провідних світових виробників на будь-який смак.

Акции и события