Магазини в ТРЦ Караван

USUPSO

Міжнародний бренд — мережа USUPSO, котра на даний момент включає в себе більше тисячі магазинів по всьому світу, запустила свій найперший онлайн-бутік. Декілька років тому була відкрита перша точка бренду в місті Одеса. Тепер бренд представлений ще й у Києві, Харкові, Херсоні, Львові, Вінниці, Дніпрі та Чорноморську.

Представляючи свої товари, мережа USUPSO прагне прикрасити рутину неймовірними речами від USUPSO. Адже, так чудово коли навіть найменший Ваш аксесуар — ідеальний.

Наша ціль — Ваша посмішка! Всією командою прагнемо викликати у Вас позитивні емоції, коли Ви використовуєте ридикюль, гаманець, обідній бокс або пляшку. Прагнемо, аби заповнення оригінального блокноту, чудова прикраса у волоссі, та будь-яка Ваша дія приносила комфорт та радість! USUPSO стане в пригоді при виборі подаруночків найдорожчим та найближчим!

Треба завжди пам’ятати що всі речі, котрі нас оточують та які використовуємо, мають беззаперечний вплив на наш емоційний стан. USUPSO — безкінечний потік позитиву та наснаги для своїх клієнтів кожного дня! Ось чому асортимент USUPSO налічує більше 3,500 товарів! Саме тут Ви знайдете чудову косметику, гарний посуд, позиції домашнього вжитку, електронні пристрої, одяг, іграшки та інше. Все для Вас! Будь-які дрібничка — зовсім не дрібничка, але можливість подарувати собі посмішку! Ми завжди поруч як онлайн, так і офлайн!

Акции и события