Магазини в ТРЦ Караван, Магазини ювелірних виробів
10:00-22:00
044 581 2734

Укрзолото

Популярний бренд українського походження «Укрзолото» представлений на вітчизняному ринку вже понад 22 роки. На сьогоднішній день в мережу входить 165 точок продажу, котрі працюють в сорока семи українських містах. Також, покупки можна здійснювати за допомогою магазину бренду у мережі інтернет на сайті https://www.ukrzoloto.ua. Тіна Кароль є послом бренду вже два роки.
«Укрзолото» — є єдиною мережею з продажу ювелірної продукції, яка поєднує аксесуари різних марок і закордонних брендів. Розмаїття асортименту, яке представлене 50-ма тисячами різних ювелірних продуктів, задовольнить потреби покупців всіх категорій. Червоне золото, біле, лимонне 585 і 750, срібло 925 — присутнє у наявності в асортименті на постійній основі. Вивчення трендів та актуальних тенденцій дозволяє «Укрзолото» бути у тренді.

Перевагами ювелірної мережі «УКРЗОЛОТО» є кількість магазинів, система лояльності, 200 грн при Вашій реєстрації у мобільному застосунку, різноманітний та великий вибір актуальних трендових прикрас, знижки, розпродажі і акції, менеджери, котрі можуть надати якісну консультацію, доставка за місцезнаходженням клієнта, надання розстрочки та кредитів на прикраси, оплата частинами. Також, усі товари мають клеймо ППУ, фірмову упаковку та безстрокову гарантію. Мережа практикує щосезонні знижки у розмірі до -55%.
Для клієнтів запроваджено дисконтну та бонусну програми, акції та подарунки до Ваших значущих дат, а саме до хрестин, дня народження та весілля. Також, Ви можете придбати подарунок своїм близьким та рідним — сертифікати на покупки номіналом від 250 до 5,000 грн.
«УКРЗОЛОТО» — створене для тебе!

Акции и события