Магазини в ТРЦ Караван, Магазини товарів для дітей
с 10:00 до 22:00
056 747 9288
056 747 9289

СМІК

Магазин СМІК – міжнародна мережа універмагів для дітей, що пропонує величезний вибір товарів – від одягу до іграшок світових брендів. Асортимент розрахований на дітей від народження до підліткового віку 14 років.

Мережа універмагів СМІК пропонує клієнтам ексклюзивний вибір модного дитячого одягу, взуття та аксесуарів від власного бренду COOL CLUB. Головна мета СМІК – втілювати мрії та побажання своїх маленьких покупців. Команда професіоналів відбирають кращі товари для хлопчиків і дівчаток від відомих брендів. Вибір товарів кожен сезон оновлюється, хлопчиків і дівчаток чекають модні новинки, які будуть відображати індивідуальність і стиль в міру їх зростання. З широкого спектра розмірів і стилів можна знайти ідеальні наряди для маленьких принцес та юних джентльменів. Одяг, взуття для дітей від кращих брендів порадує високою якістю, практичністю, і завжди буде приносити тільки позитивні емоції.

Також пропонуються аксесуари для дітей, іграшки та все необхідне, для забезпечення щасливого життя, як малюка, так і підлітка. У СМІК знайдеться все для того, щоб удома, в дитячому садку чи школі, на прогулянці відчувати себе комфортно. Години роботи магазину: з 10:00 до 22:00 (056) 747-92-88 (89)

Акции и события