Магазини в ТРЦ Караван
10:00-22:00
098 115 5918

ШАРМ

Шарм – магазин, який пропонує жіночий одяг, необхідну для будь-якого сезону і будь-якого випадку. В асортименті є моделі в різних стилях – класична, ділова, casual, а також моделі для креативних людей.

У «Шарм» можна легко відчути себе стилістом. І все завдяки великому вибору одягу можна підібрати стильні образи для вечірки, роботи в офісі або поїздки з друзями за місто на вихідні. Всі товари в магазини мають прекрасну якість, що також привертає постійних покупців.

У магазині клієнтам запропонують стильні речі за доступними цінами. Також, зробити правильний вибір допоможуть кваліфіковані консультанти, які мають великий досвід роботи в модній сфері.

У магазині створена приємна, затишна атмосфера, тому сюди хочеться повертатися знову і знову, щоб вибрати одяг для особливих випадків або роботи. Колекції постійно оновлюються, тому покупцям буде легко знайти свій ідеальний наряд, незалежно від події. Постійних клієнтів в магазині чекають знижки, бонуси. Крім того, покупці можуть стати учасниками постійних акцій, скористатися знижками на покупки.

Акции и события