Магазини в ТРЦ Караван, Магазини товарів для дітей
10:00-22:00

Sandalet

Мережа магазинів «Sandalet» заснована в 2016 році. На сьогоднішній день «Sandalet» – це найбільша мережа профілактичного дитячого взуття, яка має душе широкий асортимент взуття для дітей різного віку, від перших кроків до дорослих підлітків. Магазини «Sandalet» пропонують споживачам правильне дитяче взуття на різний смак та розмір та надають професійну кваліфіковану допомогу щодо підбору взуття для кожної дитини в залежності від потреб та вподобань.

В асортименті магазинів «Sandalet»: босоніжки, кросівки, туфлі, черевики, сліпони, лофери, зимові черевики та чоботи від 18 розміру до 40 розміру, та спеціалізоване взуття для корекції вальгусних та плоско-вальгусних стоп, різних кольорів та вироблених з натуральної шкіри різної обробки (шкіра, нубук, замша, шкіра з лазерним малюнком, тощо). Також представлена ціла низка супутніх товарів: спідня білизна, колготки, гольфи, шкарпетки, шапки, шарфи, рукавички, на різні випадки життя від подарункових наборів до повсякденного використання.

«Sandalet» пропонує покупцеві найкращі умови для вибору і купівлі:  часте оновлення асортименту, дитяча ігрова зона, для кожного покупця діє накопичувальна знижка, кожному клієнту надається професійна допомога -«Sandalet» – це нова точка зору на правильне взуття!

Години роботи: 10:00 до 22:00

Акции и события