Магазини в ТРЦ Караван
10:00-22:00
056 747 9270

PANDORA

Магазин PANDORA – бутик набраних ювелірних виробів з Данії. Унікальний бренд ювелірних виробів, який має такі переваги: доступна розкіш – на будь-який бюджет. Прикраси Pandora доступні широкому колу покупців. За-вдяки різноманітності цін і безліч точок роздрібної торгівлі, купити вироби можна і в Дніпрі (Дніпропетровську). Натуральні матеріали – висока якість.

Прикраси Pandora проходять ручне доопрацювання, створюються з натуральних матеріалів, які збільшують їх тер-мін служби. Сучасний дизайн – неповторний стиль. Дизайн прикрас Pandora ніколи не вийде з моди. У дизайні прикрас Pandora присутній романтичний стиль, жіночний і легкий.

У дизайні прикрас Pandora присутній романтичний стиль, жіночний і легкий. Розповідь особистої історії – взаємо-замінність. Прикраси ювелірного магазину Pandora можна комбінувати і поєднувати між собою для створення не-повторного образу. За допомогою прикрас Pandora жінка може розповісти свою особисту історію – кожен елемент буде нагадувати їй про особливі моменти в житті.

Акции и события
PANDORA