Все буде Rock: найрОковіша 20 – ка October Rock Fest

October Rock Fest – це два дні драйву та абсолютного року, а також пивний марафон під небом. Культові гурти та запальні рокові команди зустрінуться на сцені October Rock Fest, щоб створити неповторну атмосферу свята свободи.

Щирі емоції та 100 – відсодковий ритм і бек- біт під супровід електричних гітар та барабанів у виконанні найяскравіших музикантів.

20–ть гуртів на сцені October Rock Fest в ТРЦ «Караван» Дніпро отримають шанс відворити настрій та показати унікальний досвід рок- фестів країни. Від Рок Булава, Червона Рута, 100 пудівка, Файне місто, Тарас Бульба до AtlasWeekend – всі команди пройшли випробування волелюбною публікою та загартувались під час спільних виступів з Ляпіс98, Скрябін, гуртом Скай, PianoБой, Karna, Detach, ТНМК.

Реальний рок з українським характером: сьогодні це нові імена, але завтра вони стануть частиною зала слави рок- легенд. Завітай, щоб першим дізнатись імена тих, ким буде захоплюватись світ: Мaximum TY; NERA; ЛИСТИ N; The LAKES; «Тримайся За», The Sound Age; Pila Rock; SILVERTOWN; Karyotype; Endorphin; SankiDeda; BAKENBARDY; VARTA; Stay With Me Tonight; FOL’GA; DESTERS; Vacation, далі буде.

Задавати тон та відкриє двох денний рок- драйв легендарна команда «Біла Вежа»: «Як тебе знайти», «Бути вільним» і все найвідоміші балади з «Симфонії миру» на October Rock Fest.

Будь тут, разом з самими роковими українськими бендами, щоб самому побачити масштабний фестиваль музики протесту проти буденності та нещирості.

Коли: 22 – 23 вересня з 12:00 до 22:00

Де: ТРЦ «Караван» Дніпро, сцена опен-ейр на паркірнгу

Фото- звіти на сайті та в телеграм –каналі вашого улюбленого ТРЦ «Караван», бути в курсі – це тренд

Оставить отзыв

Отзывы