Велодень

25 травня, в суботу, ТРЦ «Караван» спільно з Дніпровською асоціацією велосипедистів, Дніпропетровською асоціацією екстремальних видів спорту і агентство Faberge Marketing Partner, організовують саму спортивну подію року – міський фестиваль велодень 2019!

У заході візьмуть участь понад 5 тисяч велосипедистів з Дніпра, Запоріжжя, Харкова, Полтави та інших регіонів України. Учасниками велопробігу, який буде проходити в рамках фестивалю Велодень 2019, можуть стати абсолютно всі бажаючі будь-якого віку.

Дана подія, популяризуяща активний спосіб життя і велоспорт, полюбилася мешканцям Дніпра вже давно. В 15-ий раз велосипедисти об’єднаються разом, щоб проїхати колонами вулицями міста, привертаючи увагу громадськості та міської влади до даного виду спорту, а також проблемам організації пересування на велотранспорті в межах міста.

Цього року учасники велопробігу стартуватимуть двома колонами – з Правого і Лівого берега:

Реєстрація учасників Лівобережної колони і видача браслетів буде проходити на парковці ТРЦ «Караван» з 9.00 до 9.45. Для самих ранніх учасників, «Караван» приготував додаткові призи:

Перші зареєстровані 50 учасників – отримують у ПОДАРУНОК ВЕЛО-фляги!

Наступні зареєстровані 100 учасників – отримують у ПОДАРУНОК кепки!

Абсолютно всі зареєстровані на старті ТРЦ «КАРАВАН» велосипедисти візьмуть участь у розіграші 20 РЮКЗАКІВ і головного СУПЕР-ПРИЗУ – модного ВЕЛОСИПЕДА!

Маршрут прямування Лівобережної колони: ТРЦ «КАРАВАН» – Кайдацький Міст – Набережна – Фестивальний причал. Загальна протяжність – протяжністю 12 км.

На Фестивальному причалі Правобережна колона приєднується до Лівобережної колоні, і о 13:00 вся міська колона вирушає в фінальну точку Велодня 2019 – тунельну балку. Даний маршрут складе 7 км.

У тунельній балці о 14:00 розпочнеться активна конкурсно-розважальна програма для всіх учасників Велодня 2019:

– «Елімінатори» крос-кантрійна гонка на вибування серед чоловіків і жінок;

– «BikeDay18 multirace» аматорська Мультигонка;

– Дитяча крос-кантрі гонка;

– Фігурне керування велосипеда;

– Кубок Дружби з футболу серед велосипедистів.

Окрім конкурсної програми, ТРЦ «КАРАВАН» підготував для учасників і глядачів відмінну релакс-зону: м’які пуфи, батути, частування хот-догами (для учасників Лівобережної колони з 50% знижкою по пред’явленню браслета) і атракціони для дітей.

Чекаємо всіх 25.05.2019 о 9.00 з велосипедами біля входу в ТРЦ «КАРАВАН». Будемо раді активно і весело провести разом з Вами цей чудовий день!

ДРУГИЕ ПРОШЕДШИЕ

Оставить отзыв

Отзывы