Твій шопінг виграє відпустку або гаджети

Реєстрація у розіграші

Ви успішно зареєструвалися!

Літо набирає обертів і навіть найпрацьовитіші із нас починають замислюватися про відпустку, мандри до екзотичних країн та безтурботне пляжне дозвілля.

Тому ви точно зрадієте новині, що ТРЦ «Караван» з партнером магазином техніки та електроніки “Фокстрот” починає розіграш ґаджетів, які обов’язково знадобляться у відпустці (електросамокат, смартгодинник, портативної колонки), а також головного подарунку – закордонної подорожі!

Щоб стати щасливим володарем корисної електронної принади або мандрівки до далеких берегів потрібно виконати нескладні умови: з 1 по 25 червня зробити покупку у будь-якій крамничці ТРЦ «Караван» на суму від 500 гривень, зареєструвати чек онлайн та слідкувати за розіграшем, що пройде 26 червня о 16:00 в ТРЦ на 1 поверсі біля магазину Алло. Кількість чеків необмежена!

Особиста присутність на розіграші не є обов’язковою, але критично важливо, щоб переможець прийшов до ТРЦ за своїм подарунком протягом години після анонсу виграшу. Подарунок можна забрати при наявності оригінала чека, який був зареєстрований, оригінала паспорту та ідентифікаційного коду. У разі недотримання цих умов переможець акції втрачає своє право на отримання подарунку.

Детальні правила – за цим посиланням.

Святкуйте літо з Караваном!

 

Залишити відгук

Відгуки