ТРЦ «Караван» проведе у Дніпрі чемпіонат з черлідінгу.

7 квітня в ТРЦ «Караван» пройде етап Кубку України 2019 з черлідінгу.

Черлідінг входить до ТОП-10 світових спортивних трендів. Це дуже видовищний, динамічний, модний вид спорту, що став улюбленим в Україні. Він поєднує в собі елементи шоу, танців, гімнастики, хореографії та акробатики.

Даний захід буде проводитись на території ТРЦ «Караван» спільно зі спортивним клубом “Арена” та Дніпропетровською федерацією черлідінгу і танцювальних груп підтримки спортивних команд. В рамках Всеукраїнського чемпіонату учасники борються за кубок чемпіона України і за право представляти країну на Чемпіонаті Європи 2019, який буде проходити в Німеччині в цьому році.

7 квітня на локації ТРЦ «Караван» зберуться дитячі, юнацькі і дорослі команди, з різних міст України: Дніпро, Харків, Полтава, Київ, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя, Херсон та інші.

Сертифіковані судді визначать переможців у таких номінаціях як:

Чир – демонстрація елементів спортивної гімнастики, танцювальні перестроювання під музику, дзвінкі гасла, речівки, побудова пірамід.

Данс – акцент на хореографії. Оцінюється гнучкість і пластичність виконавців, синхронність, взаємодія один з одним.

Груповий стант – це побудова пірамід з стант.

У Станті акцент йде на складність заходу та сходу, швидкість виконання елементів, а також баскет тосси – викиди флаєра в повітря.

Індивідуальний черлідер – демонстрація лідером команди свого сольного номеру.

За словами Директора ТРЦ «Караван» в Дніпрі – Коломієць Тетяни Анатоліївни, рішення провести на своїй локації такий знаковий для України захід, було прийнято в рамках стратегії бренду на підтримку спортивної мотивації серед молоді та активного сімейного дозвілля.

Коли:  7 квітня з 10:00 до 20:00

Де:   ТРЦ Караван, Дніпро, вул. Нижньодніпровська, 17

Зустрічаємось в ТРЦ «Караван»!

ДРУГИЕ ПРОШЕДШИЕ

Оставить отзыв

Отзывы