Сезон полювання за знижками до -70%

Як виразити своє кохання та приязнь? Звичайно, сказати це мовою подарунків! Елегантні прикраси промовляють: «Я тобою захоплююсь», дбайливо підібрані елементи одягу свідчать: «Я багато думаю про тебе», солодощі натякають: «Ти спокуслива».

У цій мові багато слів, адже і гостинців – безліч. Але будьте спокійні, у крамничках ТРЦ «Караван» добре на ній знаються і вже напоготові з ідеями подарунків, отже ваше полювання на презенти стовідсотково буде вдалим. Тим більш, що саме зараз почався масштабний розпродаж зі знижки до -70%, що триватиме майже місяць! Шикарні подарунки гарантовано, лишилося лише обрати саме те для вашої близької людини.

Ви вже визначились та придбали – чудово! ТРЦ «Караван» разом з партнером акції мережею студій упаковки Citrus з 10 по 14 лютого включно дарує безкоштовне ефектне пакування вашого сюрпризу. Для цього потрібно зробити покупку на суму від 500 гривень у будь-якій крамниці ТРЦ. Збережіть чек та пред’явіть його на пакувальній станції Citrus, що розташована на першому поверсі поруч з магазином А-SHOP.

Чекаємо в ТРЦ «Караван»!

Залишити відгук

Відгуки