Подарунки коханим — Буковель щасливчикам

Ви помітили, що на календарі – найбільш романтичний місяць року? Справжні романтики вже давно почали розмірковувати над подарунками до дня Святого Валентина і саме час до них приєднатися!

Чому зрадіє ваша коханий чи кохана? Вишуканій прикрасі чи новому парфуму? Коробці витончених солодощів? Статусному аксесуару? А може корисному ґаджету? Що б ви не обрали, запорука успіху – сюрприз.

А найкрутіший сюрприз – якщо ваш подарунок виграє тур для двох до Буковеля від ТРЦ «Караван» та партнера акції туроператора TUI Україна! П’ять днів у комфортабельному готелі зі смачним сніданками, зимові пейзажі та розваги – така романтика запам’ятається на все життя.

Що потрібно зробити аби саме ваша пара стала щасливими переможцями? Усе просто: реєструйте чеки на покупку від 500 гривень від будь-якої крамниці ТРЦ «Караван» або гіпермаркетів АШАН, «Караван. Меблі» чи ОЛДІ від 1000 гривень на інфостійці (1 поверх, біля ескалатора до кінотеатру), за цим посиланням, або за спеціальним QR-кодом, який ви знайдете прямо у магазинах. Розіграш буде проводитися у прямому ефірі 14 лютого о 18.00 на акаунті в Facebook та в Instagram. Детальні правила розіграшу знайдете тут.

Сподіваємося, що саме вам посміхнеться доля і, можливо, свій магічний вплив матиме ваша присутність у ТРЦ «Караван» під час розіграшу. Але – це непевно, а певне те, що саме 14 лютого, в день святого Валентина, в ТРЦ «Караван» буде по-справжньому святкова атмосфера. До нас завітають харизматичні міми та музиканти, а також буде встановлена ефектна фотозона для ваших селфі з коханим/коханою.

Чекаємо в ТРЦ «Караван»!

Залишити відгук

Відгуки