На стилі: Karavan Fashion Days 2018 у Дніпрі

Karavan Fashion Days – добре відомий і улюблений івент, який знають і чекають в Харкові, Дніпрі та Києві. У 2018 модний марафон відкрила столиця, а 17 і 18 листопада Дніпро підхопить модну хвилю і скаже своє слово.

Щороку Karavan Fashion Days збирає зовсім молоді українські торгові марки і вже відомі бренди, щоб познайомити гостей заходу з новинками сезону, «модою вулиць», розповісти про тренди майбутнього в beauty – індустрії.

«Karavan Fashion Days в кожному місті особливий, для нас – це подія, де нові імена і відомі бренди обмінюються ідеями. Для багатьох Karavan Fashion Days – трамплін у фешн індустрію і з кожним роком, ми пишаємося що, учасників і гостей, а значить і шанувальників українського стилю стає все більше »- коментує Тетяна Коломієць, директор ТРЦ« Караван »Дніпро.

YULA, Andrea Crocetta, Vasilyev, Primula Veris – це лише невеликий анонс брендів, знайомство з якими вас чекає 17 і 18 листопада.

Пропустити Karavan Fashion Days неможливо, до нас йдуть, щоб отримати ультра актуальний образ від стилістів і супер- Селфі на Insta фото – зоні. Жан Кокто відзначав, що стиль – це простий спосіб говорити про складні речі, – справедливе висловлювання для всіх міст світу, а 17 і 18 запрошуємо вас поговорити про важливе за допомогою модних образів і beauty- трендів.

До зустрічі на Karavan Fashion Days в Дніпрі!

Коли: 17-18 листопада c 10:00 до 22:00

Де: ТРЦ «Караван» Дніпро

Всі найгарячіші новини і репортажі на нашому сайті і телеграм- каналі, будь в курсі @karavan_trc_dp

ДРУГИЕ ПРОШЕДШИЕ

Оставить отзыв

Отзывы