Майбутнє – це ми: Karavan Dance Parade відкриває футурологічний портал

Як заглянути в майбутнє, як дізнатися, що чекає завтра? Приходь на Karavan Dance Parade щоб познайомитися з авторами майбутнього.

Люди, в чиїх руках вже завтра опиниться відповідальність за важливі рішення, складні і доленосні вибори, від кого буде залежати нова реальність будуть змагатися в популярних видах спорту, покажуть характер і здатність керувати собою в екстремальних умовах і спортивних інтерактивах, атакож продемонструють спортивні досягнення і прихильність до ЗОЖ.

Karavan Dance Parade – це масштабний майданчик, де кожному виду спорту знайдеться глядач і вболівальник, а найактивніший стане володарем кубка Karavan Sport Fest.

Запальне латина-шоу, ультратрендовий street dance, магічні індійські танці, стрімкий contemporary dance, хайповий хіп-хоп, драйвове данс – шоу, завжди популярне диско, нестримні клубні танці, народний танець і пристрасне фламенко – всі жанри, крім нудного очікують учасників і уболівальників Karavan Dance Parade.

Дніпропетровська обласна організація виконавців східного танцю і Всесвітня унія культури і мистецтв покажуть яскраве масштабне дійство, частиною якого стане кожен. Просто відміть 15 вересня і запам’ятай: стартуємо о 12.00!

Призи та подарунки, а також кубок Karavan Sport Fest вже чекають на нових власників і шанувальників ЗОЖ, приєднуйся!

Коли: 15 вересня, стартуємо в 12-00

Де: ТРЦ «Караван» Дніпро, сцена на другому поверсі

Всі подробиці Karavan Dance Parade, фотозвіти та інтерв’ю переможців на сайті і наших каналах в соцмережах, будь в курсі новин улюбленого ТРЦ.

ДРУГИЕ ПРОШЕДШИЕ

Оставить отзыв

Отзывы