Країна дитинства: Святий Миколай, Аліса та крижаний тунель бажань.

В ТРЦ «Караван» дарують свято дітям і дорослим

 

Свята, так само як і чудеса трапляються там, де в них вірять і чекають. Зима, чарівна пора передноворічних свят, коли відчуття дива буквально выдчуваэться в повітрі. Кожен з нас чекає саме цей короткий часовий проміжок, який відокремлює сьогодні від нового 2019 року.

Ми в ТРЦ «Караван» теж віримо в чудо і хочемо щоб кожен наш гість обов’язково отримав можливість доторкнутися до казки.

15 і 16 грудня представництво Святого Миколая в Дніпрі почне роботу в ТРЦ «Караван». Галерея кенді барів, шоу картин зі світла, лавина неонових мильних бульбашок, айс бар, в якому кожен може обміняти чеки від будь-якого фешн-бренду ТРЦ на суму від 50 грн на азотний коктейль і кріо-морозиво.

Простір казки та дива прямо в улюбленому ТРЦ. Важко уявити? Приходь щоб побачити!

Пряниковий будиночок, як у казці Шарля Перо, а може і крутіше, дізнаємося на конкурсі солодких архітектурних форм в ТРЦ «Караван». Автор фото самого популярного проекту з пряників отримає приз від ТРЦ «Караван». Все просто: потрібно створити будинок з пряників, принести його в ТРЦ Караван, сфотографувати, розмістити в акаунт інстаграм з хештегом #Караван і зібрати максимальну кількість лайків. Переможця оголосимо 16.12. на головній сцені ТРЦ Караван.

А ви вже бачили казкове інтерактивне театралізоване шоу? Тоді в компанії веселих тролів, допитливою Аліси, супергероїв та казкових персонажів вас чекає подорож у світ театру і чарівництва.

Розваги і пригоди з будь – якого приводу: Інста батл, азотне шоу, поролонове шоу, дискотека з цілою зливою із чарівного конфетті та снігом, а також спорудження крижаної скульптури прямо на очах у глядачів і звичайно ж гігантська ялинка, на якій можна залишити власний авторський дизайн – більш детально дізнатися про роботу офіційного представництва Святого Миколая в Дніпрі у нас в телеграм- каналі @karavan_trc_dp

Для цього достатньо взяти чарівний настрій, заряд позитиву і віру в чудо, а святковий аквагрим і фотографи зафіксують ваше свято!

 

Коли: 15 і 16 грудня, стартуємо о 12. 00

Де: ТРЦ «Караван» Дніпро

Приходь сам і розкажи друзям – офіційне представництво Святого Миколая в ТРЦ «Караван»

@karavan_trc_dp – приєднуйся, ти першим дізнаєшся про всі новини офіційного представництва Святого Миколая в Дніпрі!

ДРУГИЕ ПРОШЕДШИЕ

Оставить отзыв

Отзывы