Фестиваль талантів

ТРЦ «Караван» виступає організатором і спонсором Всеукраїнського Фестивалю дитячих талантів, який проходить в Дніпрі.

З 18 травня по 06 жовтня, в рамках фестивалю, пройдуть конкурси: вокальної майстерності, акторського мистецтва, хореографії, оригінального жанру. Учасниками можуть стати діти і підлітки від 3 до 25 років. Якщо ви вважаєте, що Ваша дитина – талановита, творча, робить успіхи в обраному хобі і Ви хочете дати йому можливість потренуватися виступати на публіці, відчути увагу глядачів і позмагатися зі однолітками – чекаємо Вас на нашому заході!

Конкурс буде проходити в п’ять етапів:

I – відбірковий тур 18 травня;

II – відбірковий тур 15 червня;

III – відбірковий тур 6 липня;

ІV – відбірковий тур 24 серпня;

Під час відбіркових турів для дорослих і дітей будуть організовані різні «АRТ майстерні» і всілякі майстер класи. З дітьми працюватимуть запрошені викладачі та артисти: майстри – професіонали з вокалу, тренера танцювальних класів, провідні артисти театру Шевченка і керівники циркових колективів.

Головні переможці конкурсів отримають гран-прі та грошову винагороду, а також стануть учасниками фінального гала-концерту, який відбудеться 06 жовтня!

Наш фестиваль – це живі емоції, яскравий настрій, інтерв’ю та фото-сесії, зоряне оцінювання, зустрічі з відомими і популярними артистами, приємні сюрпризи для учасників і бонуси для керівників дитячих колективів, – все це чекає на Вас з травня в улюбленому ТРЦ «Караван» .

Детальніше: +38-067-70-40-179, +38-067-315-38-08;

E-mail: Evgenia65@i.ua; lea.prazdnik17@gmail.com

ДРУГИЕ ПРОШЕДШИЕ

Оставить отзыв

Отзывы