До школи на стилі

Кожен знає, як важливо почати правильно, «встати з тієї ноги» та налаштувати себе на позитив. Придбати все, що потрібно для вашого школярика зручним чином, швидко, в одному місці – це означає створити всі умови його для успішного старту в новому учбовому році.

З 19 серпня в ТРЦ «Караван» починає працювати шкільна ярмарка. Обновки знайдуться для кожного: костюми, сорочки і дитячі вишиванки, білизна та спортивний одяг, сумки та рюкзаки, всіляка канцелярія, корисні гаджети та ще безліч речей, без який шкільне життя майже неможливе! Та не забувайте, що всі покупки можуть виграти вам автомобіль на супер-розіграшу до дня народження ТРЦ «Караван», який пройде 2 жовтня о 16:00.

Бажаєте купляти та веселитися? У суботу та неділю (21-22 серпня, 28-29 серпня та 4-5 вересня) на паркмайданчику ТРЦ буде працювати парк безкоштовних атракціонів: батути, машинки та картинг. Час роботи: з 12:00 до 20:00.

 

Чекаємо в ТРЦ «Караван»!

 

ВАЖЛИВО! У звязку з несприятливими погодними умовами парк безкоштовних атракціонів переноситься з 21-22 серпня на 22-23 серпня!

 

В

Залишити відгук

Відгуки