Дарувати свято – це наша традиція!

В команді «Караван» добре знають і цінують звичаї, і саме ті, які подобаються вам, нашим гостям!

«В 2018 у нас ювілейна дата: 10 років команда ТРЦ «Караван» працює, щоб шопінг і розваги для вас були яскравими і незабутніми. І для нас – це найголовніша традиція, – бути завжди на рівні!» – розповідає Тетяна Анатоліївна Коломієць, директор ТРЦ «Караван».

Перш за все, ми дуже любимо подарунки, саме тому даруємо іменинникам серпня все те, що буде корисно і додасть позитиву: сертифікат на відвідування квест-кімнати «Ізоляція» на 4 персони в ТРЦ «Караван»; 2 квитка на супертурбо – роллердром; 2 квитка в кінотеатр «Multiplex» і фірмову парасольку.

Стати володарем подарунка від «Караван» дуже просто. Просто заповни анкету на інфостійці, прийди 26 серпня в ТРЦ «Караван» о 18.00  і дізнайся який твій подарунок. Не пропусти і захопи документи, щоб підтвердити дату народження.

Приходь за подарунком в «Караван»: розіграш проходить шляхом випадкового вибору з лототрону анкет іменинників, тому у кожного є шанс отримати привітання від ТРЦ «Караван». Подати заявку на участь в акції можна протягом усього серпня або ж безпосередньо 26.08 до 15.00.

Зустрінемось в «Каравані»!

Коли: 26 серпня 2018 року о 18.00

Де: в ТРЦ «Караван»

Всі найяскравіші і фанові події на сайті ТРЦ «Караван», читай і будь в курсі всіх новин!

ДРУГИЕ ПРОШЕДШИЕ

Оставить отзыв

Отзывы