Dance Shopping Weekend в ТРЦ Караван

23-24 березня в ТРЦ «Караван» відбудеться «Dance Shopping Weekend» – сама танцювальна вечірка року. Ми закружляємо відвідувачів не тільки в ритмі покупок, але і в ритмах танцю! ТІЛЬКИ ТАНЦЕВАТЬ! ТІЛЬКИ КУПУВАТИ!

Зірковий гість – Влад Яма – відомий український танцюрист, суддя телевізійних проектів «Танцюють всі!», «Україна має талант», «Танці з зірками» та «Модель XL», член журі «Ліга сміху», проведе танцювальний майстер-клас для всіх бажаючих. Також усіх гостей і шанувальників чекає яскравий і сучасний флешмоб від Влада Ями та його автограф-сесія.

Гостей чекає маса розваг, конкурсів та подарунків, танцювальні батли і майстер-класи. До послуг наших прекрасних відвідувачок Beauty-зони, де можна безкоштовно зробити макіяж і зачіску, модні покази брендового одягу, битва стилів і яскрава фотозоні для селфі на пам’ять.

З 8 по 24 березня 2019 зробіть покупки в магазинах ТРЦ Караван (крім Мебельного гіпермаркету) одним чеком на суму від 1000 грн. Реєструйтеся на стійці у промоутера, з вівторка по п’ятницю з 15-00 до 20-00, у вихідні з 13-00 до 20-00. Приймайте участь у розіграші побутової техніки від Алло та великої кількості подарунків від ТРЦ, який відбудеться 24 березня о 19-00. Прохання на розіграш в обов’язковому порядку взяти чек, купон, паспорт і ІПН. Ми розігруємо подарунки тільки серед присутніх.

Офіційні умови акції на сайті: https://dnepr.karavan.com.ua.

Коли: 23-24 березня з 12:00 до 20:00

Де: ТРЦ Караван, Дніпро, вул. Нижньодніпровська, 17

Зустрічаємося в ТРЦ «Караван» на Dance Shopping Weekend!

ДРУГИЕ ПРОШЕДШИЕ

Оставить отзыв

Отзывы