Чарівна казкова зелена: театральна ялинка починається з Каравану

Театр починається з вішалки, а в ТРЦ «Караван» з самої справжньї чарівної новорічної ялинки. Приходь, щоб разом з казковими героями, в компанії друзів відправитися в караван подорожей, де кожний пункт маршруту – квест, майстер-клас і весела постановка одночасно.

             Почнемо прямо 12-го січня з квіза «Місія: врятувати новий рік», потім зробимо найкрасивіші авторські прикраси «Новорічні іграшки для ялинки».

В неділю 13-го в театралізованому шоу «Пригоди Сніговика» дізнаємося, чому у першого помічника Діда Мороза складний характер, після чого влаштуємо справжню заметіль із сніжинок, що зробили власноруч в техніці квілінг.

Рівно через тиждень 19-го в суботу погостюємо у «Зайця – буки», а після театралізованого шоу намалюємо для всіх новорічні листівки, щоб натхнення та теплі побажання збереглися на весь 2019.

Знаєте що таке «Кристал стихій», – чекаємо 20-го січня буде повне занурення в веселощі і творчість гарантовано. А після стихії розваг і драйву – сплетемо «Різдвяний вінок», виконуючий побажання.

26 січня у нас за планом Африка. Театральний новорічний квіз «Одного разу в Африці» для тих, хто не боїться випробувати нерви на міцність і хто знає, як вижити в екстремальних умовах диких джунглів. А після африканського сафарі зберемо справжню ялинку 3-D.

Весь січень по вихідним будемо дивувати, радувати, відкривати нове і креативити. Але найцікавіше чекає на тебе 27-го січня. Саме в неділю почнуться найдикі і яскраві пригоди: Новорічне театрально ігрове шоу і майстер -клас «Ялинка – ароматна іграшка».

 Коли: весь січень кожну суботу та неділю з 16.00 до 18.00

Де: ТРЦ «Караван» Дніпро

Справжнісінькі пригоди в січні в ТРЦ «Караван», всі подробиці, новини і новинки в нашому телеграмм- каналі @karavan_trc_d

ДРУГИЕ ПРОШЕДШИЕ

Оставить отзыв

Отзывы