Топ товарів для пікніка: рейтинг ТРЦ «Караван»

Травневі дні ніби кличуть надвір, насолоджуватися дружньою компанією, першим теплом та весняними краєвидами. Друзі та рідні вже напоготові, час для пікніка вже визначено, меню – теж, і залишилося лише подбати про належну екіпіровку, щоб відпочинок був комфортним та веселим.

Але довго шукати зовсім не треба, магазини ТРЦ «Караван» об’єдналися, щоб запропонувати вам аутдор-товари, що все вже стали справжніми хітами.

COMFY радить звернути увагу на речі з акційним промокодом VIDPOCHYNOK: портативну акустичну систему REAL-EL X-720 та електричний гриль-барбекю Cecotec PerfectSteak.

Асортимент Спортмайстера, здається, має абсолютно все для пікніків, а найбільш затребувані зараз Набір Outventure стіл та 4 стільці, спальний мішок OutventureTrek, туристичний килимок та двомісний намет.

Аутдор-магазин «Фонарівка» пропонує килимок для пікніка, складні туристичні стільці та туристичний посуд, що дуже компактно поєднано у набір разом із термосумкою. Така екіпіровка зможете задовольнити навіть самих вибагливих до комфортного відпочинку!

Радимо ще зазирнути в ОЛДІ, де також є цікаві набори для пікніка, у яких передбачено все: бокали, термоси, ножі із виделками, туристична ковдра та багато іншого!

В Ашані для активного відпочинку виділено цілу секцію. Ми помітили дуже сумку-кулер, надійний, але легкий розкладний стілець, каримат за дуже приємною ціною (90 грн), а також товари для тих, хто полюбляє відпочивати рухаючись – велосипед Ardis Santana, самокат Scooter iTrike та скейтборд Neon Cruzer.

А як щодо одягу, у кому було б зручно пікнікувати? Жінкам PUMA рекомендує звернути увагу на кросівки Cruise Rider, штани Classics Relaxed та толстовку Classics Oversized, а Марафон – кросівки JOLT 3 та вітрівку STORMY POINT JACKET.

            

Залишити відгук

Відгуки