Магазини в ТРЦ Караван
10:00-22:00
056 747 9247

МONPACІЕ

У мережі магазинів МONPACІЕ можна знайти все, що потрібно для рукоділля, декору. В асортименті є все необхідне, щоб створювати ексклюзивні речі, які підкреслять індивідуальність житла. За допомогою магазинів Монпансьє можна насолодитися ремеслом і дарувати вироби ручної роботи рідним і близьким. Адже вироби ручної роботи є особистими, особливими і унікальними.

«МONPACІЕ» – це понад п’ятдесят магазинів в 27 містах України. Для шанувальників онлайн-шопінгу є можливість покупки в інтернет-магазині. В каталозі налічується більше двадцяти тисяч видів намистин, основ, фурнітури, всіляких матеріалів, привезених з різних куточків світу. Крім того, в мережі магазинів можна придбати готові прикраси ручної роботи, це і витончені браслети, підвіски, кулони і багато іншого.

МONPACІЕ надає можливість навчання для тих, хто бажає навчитися секретам рукоділля. У магазинах постійно проводяться майстер-класи відомих авторів, курси. Надається великий спектр послуг: створення декору, упаковки для подарунків, ремонт та виготовлення прикрас. Тут ви завжди знайдете оригінальний подарунок або хобі до душі.

Акции и события