Магазини в ТРЦ Караван
10:00-22:00
056 747 9109
067 249 6294

Люксоптика

«Люксоптика» – мережа магазинів, що надає великий спектр послуг починаючи від діагностики зору і підбору засобів для його корекції до виготовлення, ремонту окуляр і гарантійного, післягарантійного обслуговування.

«Люксоптика» знає, як важливо для людини мати ідеальний зір і ясно бачити, тому надає повний догляд за очима для дорослих, дітей і літніх людей. Мережа оптики пропонує допомогу професіоналів, сучасного діагностичного обладнання японського, німецького виробництва, а також широкий вибір окуляр, м’яких контактних лінз, сонцезахисних окулярів. Крім того, надаються якісні окуляри на замовлення, чоловічі та жіночі дизайнерські, дитячі моделі.

«Люксоптика» пропонує широкий асортимент високоякісних окуляр, відповідних будь-якому стилю і потребам клієнтів. Продукція в мережі виключно оригінальна, відповідає стандартам якості, має сертифікацію. Постійні клієнти можуть скористатися програмою лояльності. Адже місія магазинів оптики, зробити так, щоб відвідувачі залишилися задоволені своєю покупкою і насолоджувалися комфортним життям.

Акции и события