Магазини в ТРЦ Караван
10:00-22:00
056 747 9161

LERROS

LERROS – престижна марка спортивного та повсякденного одягу. Високоякісні матеріали, бездоганна посадка і спокійні, лаконічні кольори створюють модні образи з виразними акцентами на будь-який випадок. Бренд пропонує одяг, який є поєднанням вільного стилю і німецької стриманості. У магазинах бренду гарантовано можна знайти відповідний одяг для офісу, прогулянок з друзями.

Мода на LERROS незмінно актуальна, її товари привертають увагу гармонійним дизайном, і виконані відповідно до побажань і потреб клієнтів.

Леррос – вибір сучасного жителя мегаполісу, який прагне підкорювати вершини. У магазинах бренду ви знайдете товари, які практично і стильно оновлять гардероб. У колекції завжди знайдуться модні новинки. Тут є сорочки для офісу та відпочинку, джинси, брюки, куртки в стилі «smart casual», зручні футболки, чудові сорочки, сучасні брюки чінос і багато іншого. Спортивні елементи змішуються з вуличним стилем, створюючи сучасні, модні, акуратні, але лаконічні образи. Це одяг для активних людей різного віку, впевнених в собі, вільних і люблячих життя у всіх його проявах.

Акции и события