Магазини в ТРЦ Караван
10:00-22:00
056 747 9204

Frank Walder

Frank Walder – модний магазин одягу для жінок. Його продукція призначена для представниць прекрасної половини людства, які піклуються про свій стиль, люблять одягатися стильно, жіночно, вважаючи за краще радіти кожній миті життя.
Його асортимент пропонує моделі, зроблені з високоякісних матеріалів, які доступні у розмірах 36-52. У них вдало поєднані сучасний європейський стиль та бездоганна якість. Елегантні лінії силуетів гармонійно доповнюються модними кольоровими комбінаціями. Тому блузки, жакети, штани та багато іншого не залишать байдужими нікого. Ви зможете обрати вироби відомих виробників: Frank Walder, Frieda & Freddies, Tuzzi, Rabe, Maerz, Abro Monari, MAC, Creenstone, Gadea, і багато інших.

Колекція постійно оновлюється, забезпечуючи можливість поповнювати гардероб модними моделями до кожного сезону від стилю classic до smart casual. Поповнення асортименту відбувається день у день виходу новинок у європейських магазинах.
Перевагою виробів бренду є їх комбінаторність, завдяки чому забезпечується можливість створення різноманітних образів для офісу, прогулянок, зустрічей із друзями. Одяг магазину Frank Walder розрахований на сучасних, впевнених, активних жінок, які віддають перевагу європейському стилю.

З Frank Walder Ви завжди будете виглядати сильно і бездоганно в будь-який час року.

Акции и события