Магазини в ТРЦ Караван, Магазини товарів для дітей
Пн-Нд: 10:00 - 22:00
098 366 6902

DUNA

Бренд ДЮНА-ВЕСТА є лідером і єдиною українською фабрикою, яка виробляє повний спектр панчішних і шкарпеткових виробів. Заснована на базі фабрики у місті Червоноград ще у 1965 році.
Наявність міжнародних сертифікатів підтверджує якість товарів. Асортимент вразить кожного своїм розмаїттям. Колекції складаються з найактуальніших моделей панчішних і шкарпеткових виробів, а саме: сліди (підслідники), напівпанчохи і панчохи, гольфи, кальсони, чоловічі, жіночі та дитячі шкарпетки.
Також, магазин представляє групу трикотажних товарів, які підійдуть всій родині. Трикотажні товари виробляються українськими та турецькими виробниками.
«Дюна-Веста» — фабрика, яка використовує натуральну сировину при виробництві колготок і шкарпеток, а саме: бавовна (переважно вироблена в Індії та Єгипті), поліамід та волокно бамбуку.
Відвідаючи наш фірмовий магазин, ви також матимете змогу придбати товари, вироблені нашими власними торговими марками Furia та Accent. Колекція колготок для жінок ТМ Furia вироблена з використанням лайкри високої якості. ТМ Accent представляє чоловічі, жіночі та дитячі товари сегменту преміум, що виготовлені з бамбукового волокна та мерсеризованої бавовни.
DUNA — краса, доступність, комфорт, впевненість, класичність та сучасність!
Відвідай та обирай все для себе у «ДЮНА»!

Акции и события