Магазини в ТРЦ Караван
10:00-22:00
080 030 3505
056 747 9137

COMFY

COMFY є першим українським мультиканальним рітейлером. Компанія посідає лідируючі позиції на ринку електроніки та побутової техніки. В її магазинах об’єднані сучасні дизайнерські технології і комфортний сервіс. Торгові точки знаходяться в 50 містах нашої країни.

Основна мета COMFY – забезпечення комфорту кожного покупця. Зокрема, магазини нового формату пропонують поліпшені для перебування відвідувачів сервісні, кредитні зони. При вході в магазини розташовані зони інновацій, де увазі покупців запропоновані новинки мобільних пристроїв: смартфони, електротранспорт та ін. Традиційно виділено багато простору і для побутової техніки: пральних машин, телевізорів, холодильників, духовок та інших побутових приладів.

Сильною стороною нового формату магазинів компанії є мультиканальність і раціональне використання простору. За рахунок впровадження сучасної технології – віртуальних полиць, дало можливість скоротити асортимент товарів, представлених фізично. Покупки доставляються додому або в торговельну точку швидко – протягом 24 годин. Замовляти електроніку, побутові прилади можна не тільки в магазині, а й по телефону гарячої лінії або на сайті comfy.ua.

COMFY – компанія, яка завжди перебуває на крок вперед, пропонуючи досконалий, комфортний сервіс, а також товари, що йдуть в ногу з часом.

Акции и события