Кафе, Магазини в ТРЦ Караван
10:00-22:00
099 461 9767

Basilur coffee & tea

Basilur coffee & tea це сучасній магазин з продажу кави та чаю.

Бутік розташований на першому поверсі в прикасовій зоні гіпермаркету Караван в Дніпрі.

В асортименті магазину Bи знайдете повну колекцію чаїв ТМ Basilur. А продавці-консультанти підіберуть для Bас той чай, який ідеально підійде саме для Вашого смаку. ТМ Basilur відома не тільки високою якістю свого продукту, але й унікальними, дизайнерськими банками чаю. Такий подарунок – це справжнє свято!

На окрему увагу заслуговує свіжообсмажена кава ТМ Illusione. Це кава з яскравим смаком і ароматом від української обсмажувальної компанії «illusione», яка ретельно стежить за кожним параметром кавових зерен на шляху до вашої чашки. Якісні кавові зерна зі світових плантацій обсмажуються на професійному обладнанні під контролем досвідчених фахівців. А саме це і є запорука смачної кави.

Basilur coffee & tea – це затишний куточок, де можна сповна насолодитися чайно-кавовим напоєм та обрати чай або каву для себе чи, наприклад, для подарунку.

Професіонали-баріста з радістю приготують для Вас:

  • кавові напої на основі еспресо (лате, капучіно, РАФ та інш.) з кави ТМ illusione і ТМ BlaserCafe,
  • фільтр-каву як альтернативу американо,
  • цейлонський листовий чай ТМ Basilur та фірмовий чай з ягід,
  • швейцарський шоколад та какао ТМ Caotina.

Також в магазині є такі несподіванки, як чай матча-лате зеленого кольору і блакитний тайський чай.

Окрім напоїв Ви неодмінно відзначите для себе великий вибір авторських десертів, тістечок, тортів. Всі ці шедеври власного виробництва і виготовлені з якісних та свіжих продуктів без використання шкідливих домішок та консервантів.

Відвідавши це місце для відпочинку зі стильним інтер’єром і приємною музикою хоча б одного разу, Ви обов’язково повернетесь до нього знову і знову.