Магазини в ТРЦ Караван
10:00-22:00
056 747 9132
050 457 7825

BAGSetc

BAGSetc — МІСЦЕ СТАТУСНИХ ОБРАЗІВ

Подобаються аксесуари високої якості? Не любиш підробок і не терпиш дешевеньких реплік і низькопробних аналогів? Занурись в моду, стиль та статусні товари разом з BAGS etc. Створи свій унікальний образ поринувши в мультибрендовий простір.

Кожен покупець мережі магазинів BAGS etc задовольнить свої смаки у необхідних аксесуарах. Мережа об’єднує не лише трендові типи та барви, а й класику. Ви знайдете все — від тоненького шкіряного браслетика до валізи для подорожей. BAGS — назва, яка не потребує пояснень. Що ж тоді означає etc? Це галантерея, офісні аксесуари, несесери, дорожні товари та взуття, які представлені в більше ніж тисячі найменувань на десятках полиць. Мультибрендовий простір налічує більше 3,5 тисяч позицій. Також, кожні півроку (на початку кожного наступного можного сезону) змінюється асортимент мережі.
BAGS etc мають головне завдання — надати кожному українцю можливість придбати якісні аксесуари, а не підробки, невдалі аналоги або дешеві репліки.
Близько 20 відомих світових брендів представлені в мережі на сьогоднішній день. Деякі бренди представлені в Україні лише у магазинах BAGS etc.

Географія модних будинків:
– Україна: власний бренд VIF.
– Італія: CROMIA, BLUMARINE, BALDININI, BRUNO ROSSI, LOVE MOSCHINO, BISETTI, BRUNO PREMI, CESANO BOSCONE, MANDARINA DUCK, PINKO, MARCO FERETTI, VERSACE JEANS COUTURE.
– Бельгія/Німеччина: BIKKEMBERGS
– Бразилія: KILDARE
– Іспанія: SKA, M&P, CLIMA, ALMA EN PENA
– Австрія: DOPPLER
– Японія: ТРИ СЛОНА
– Туреччина: SECADA
– Аргентина: LA MARTINA
– Асортимент брендів невпинно зростає.

Стиль, статус і бренд — це світ BAGS etc. Саме тут Ви отримаєте задоволення від шопінгу та аксесуарів.

А найголовніше — BAGS etc створить Ваш стиль від Вашого взуття до брелока на Вашій сумочці.

Акции и события