Без рубрики
10:00-22:00
056 747 9197

Arber

ARBER — вітчизняний бренд, що виробляє якісний чоловічий та жіночий одяг, аксесуари та взуття. Завжди актуальний девіз засновника бренду Григорія Арбера — «Якість завжди вище ціни». Завдяки такому підходу ARBER зберігає перші місця серед український модний домів.
Туфлі, класичні костюми, їх окремі складові, футболки, поло, джинси та багато іншого Ви можете підібрати собі в магазині ARBER. Окрім офісного стилю, Arber представляє також sport та casual. Чотири власні українські фабрики виконують вироби з матеріалів, які постачаються за допомогою прямих зв’язків з ключовими світовими постачальниками тканин.
Преміальна лінія GREGORY ARBER доповнює базову лінію марки. Костюми, їх окремі складові, в’язаний трикотаж і пальто, створені з висококласної сировини найкращих європейських постачальників.
ARBER використовує передовий підхід для створення моделей. Створює високоякісний одяг для Вашого вишуканого образу та унікальних подій Вашого життя. Бренд представлений у всіх великих містах України найбільшою мережею, яка налічує більше 100 брендових магазинів.

Акции и события