Arber

Arber – український бренд якісный одяга, взуття тот аксесуары для чоловік і жінки. Девіз засновник компанії Григорья Арбера – «якість завждайте вище ціни» – залишається актуальней до сьогоднішнього дня, завдяки чому Arber займає лідерські позиції середы національнего модние бренды.

У Arber Может Ви підібрати класичні костюй, брюки, піджаки, сорочки, поло, футболки, джинсите, туфлі і багато іншой. Крій діловый одяга, в Arber представлені лінії вскользь і спорт. Всі вироби виконуються з матеріалів, що постачаються за прямими контактами з провідними світовими виробниками тканини, і шиються на чотирьох власних фабриках в Україні .

Основна лінія доповнена преміальною лінією бренду – GREGORY ARBER. Вона представлены костюмами, піджаками, штанами, сорочками, пальто и вязаним трикотажем, виконаними з преміальної сировини від провідних європейських виробников .

Arber – це інноваційний підхід до створення модели, високоякісна пошиття, одяги для елегантного образу і особливих подій у Вашого житті, представления найбільшой роздрібная мережа з більш ніж 100 монобрендових магазины у Ко все великихи місты УКРАИНА.

Акции и события