Магазини в ТРЦ Караван
10:00-22:00
056 747 9198

Antonio Biaggi

 ANTONIO BIAGGI являє собою європейський, виразний, активний бренд з виготовлення аксесуарів та взуття. Марка завоювала повагу прихильників актуальних образів.
Кроскультурна команда, яка має своє бюро дизайну, стоїть за створенням бренду. З 2006 року команда використовує досвід та користується натхненням майстрів індустрії моди та підтримують бажання самовираження кожного клієнта. Образ та стиль — наслідують. Думці Antonio Biaggi довіряють.

Характерною особливістю бренду є дизайн аксесуарів і взуття, що втілюють в собі актуальні тренди головних столиць моди, при цьому залишаючись підходящими для звичного темпу життя у великому місті. Понад 700 моделей дизайнерського взуття, гаманців, сумок і аксесуарів можна знайти у кожній колекції бренду.
Виробленням взуття та аксесуарів бренду ANTONIO BIAGGI на кращому обладнанні займається китайська компанія, яка знаходиться під керівництвом бренду. Відстежуючи актуальні тренди, команда професіоналів втілює їх в останніх колекціях. Фурнітура та комплектуючі матеріали купуються в європейських країнах. Тому, ми можемо заявити сміливо що бренд Antonio Biaggi є втіленням європейської якості, має великий асортимент різноманітного та стильного взуття та аксесуарів за доступною ціною, та пропонує розкішні дизайнерські рішення.

Акции и события