Магазини в ТРЦ Караван
10:00-22:00
073 013 8263

ACTORS

«Actors» з початку свого існування зробили революцію в промисловості хутра, виробів зі шкіри. Історія успіху розпочалася в 1993 році, реалізація ідей творчого, амбітного дизайнера. Все це перетворилося на величезний успіх у клієнтів і можливість зайняти лідируючі позиції в сегменті виробників одягу з хутра та шкіри.
З 2010 року компанія випускає унікальні колекції. Філософія бренду полягає в тому, що верхній одяг не тільки привертає увагу, але й зручна у використанні. Тому прагне перетворити хутряні вироби, з символу розкоші, в неординарний, але при цьому комфортний предмет гардероба, не обмежений сезоном, фасоном, кольором.
У колекції «Actors» представлені моделі з норки, песця, каракуля, орілага, шкіри пітона.
Шуби, дублянки, куртки, пальто цього бренду створюються у співпраці з кращими дизайнерами з різних країн світу. У них будь-хто відчує себе стильно і впевнено, і буде виглядати бездоганно. Тож не дивно, що продукція компанії займає лідируючі позиції на ринку.
Перевагою бренду також є те, що 70% моделей асортименту – це ексклюзивні вироби. Тому, роблячи покупки в його салонах, Ви отримуєте дизайнерські вироби найвищої якості.

Посилання на інстаграм: https://www.instagram.com/actors_fur/
Номер телефону магазину: +380730138263

Акции и события