Магазини аксесуарів, Магазини оптики, Магазини ТРЦ Караван, Магазини ТРЦ Караван, Магазины в ТРЦ Караван, Сонцезахисні окуляри
056 747 9253

ОПТИКА ОКО

Оптика «ОКО» – широко відомий в нашій країні бренд. Відзначивши своє двадцяти п’ятиріччя на ринку оптики, він завойовує все більше прихильників. Адже бренд пропонує товари високої якості в самих різних цінових категоріях.

Оптика «ОКО» пропонує великий вибір товарів: сонцезахисні окуляри, оправи, лінзи, контактні лінзи, засоби по догляду виготовлені провідними міровими виробниками.

У салонах бренду є сучасне офтальмологічне обладнання, яке дозволяє проводити діагностування зору, полегшує підбір окулярів, контактних лінз. До послуг відвідувачів висококваліфіковані фахівці, які допоможуть вибрати потрібну модель окулярів, лінз, проконсультують з питань їх правильного використання.

В ОКО стежать за всіма нововведеннями в світі оптичного бізнесу, завдяки чому задовольняються будь-які потреби клієнтів.

Бренд прагне постачати інноваційні та високоякісні, стильні окуляри, незалежно від його віку, способу життя. Його мета зробити життя людей виразніше, яскравіше, за допомогою кращого бачення, і дати їм можливість вчитися, працювати і бути незалежними.

Акции и события