Прованс — скидка -14% на весь товар

Ко Дню Святого Валентина во всех магазинах Прованс с 12.02.16 по 14.02.16 будет действовать скидка -14% на весь товар с полными ценами.


Скільки слів, скільки зізнань і од було присвячено жінкам … Не злічити! Передчуваючи найніжніші свята року — День Святого Валентина та 8 Березня ТМ «Прованс» спільно з українським дизайнером Андре Таном вирішила порадувати прекрасних дам новою колекцією «Коханим». Текстиль для дому: скатертини, серветки, доріжки, подушки … Комплексне інтер’єрне рішення з елітних європейських тканин, підвищеною щільністю. 100% бавовну не часто зараз зустрінеш. А якщо врахувати, що дизайн тканини і виробів розробив сам Андре Тан надихаючись жіночою красою і витонченістю, то які питання ще можуть виникнути під час вибору подарунка коханим?
ТМ «Прованс» перша в своїй галузі почала співпрацювати з українськими дизайнерами і довела, що домашній одяг може і повинен бути не тільки зручним, але і красивим. Лінія одягу колекції «Коханим» це підтверджує: легкі, весняні тканини, ніжні кольори, повітряні силуети, мереживо …
… Натхненний жінкою.

 

Сторона 1 (2)_10_02_2016

Оставить отзыв

Отзывы