Магазини побутової техніки, Магазини ТРЦ Караван, Магазини ТРЦ Караван, Магазины в ТРЦ Караван
10:00-22:00
050 342 6781

Mi Store Xiaomi

Mi Store Xiaomi є авторизованим роздрібним шоурумом відомого китайського бренду. Тут компанія надає можливість кожному клієнту познайомитися з товарами і останніми новинками, що вийшли на ринок під її маркою. В її шоурумах можна протестувати будь-яку модель смартфона, планшета. Або проконсультуватися щодо експлуатації продуктів з лінійок бренду Xiaomi, Mi, Redmi та MIJIA, що уособлює концепцію смарт – житла.
Компанія сьогодні має намір відкрити більше магазинів Mi не тільки в країнах Азії, але і на європейському континенті, а також в Америці. Налічується понад шістдесят представництв, і на цьому вона не збирається зупинятися. Філії її працюють вже і в Україні, знайомлячи з останніми інноваціями вітчизняного споживача.
В Mi Store представлені кращі продукти компанії. Xiaomi – це зростаюче глобальне явище, яке пропонує дивовижний портфель продуктів. Спираючись на свої раціоналізовані виробничі процеси, компанія успішно інтегрувала інновації в усі свої продукти. 2014 рік був неймовірним для бренду, випустивши нові телефони, планшети і навушники, вона заявила про себе як про сильного конкурента вже відомим виробникам. З кожним продуктом, які користуються незмінним успіхом, Xiaomi все більш завойовує ринок.
Вибирайте в Mi Store новий смартфон, електротранспорт або телевізор. Тут тільки офіційні товари, що мають логотип “Mi”.

Акции и события