Магазини верхнього одягу, Магазини одягу, Магазини ТРЦ Караван, Магазини ТРЦ Караван, Магазины в ТРЦ Караван
10:00-22:00
093 815 1379

Метелиця

Салон «Метелиця» представляє понад 1000 найменувань виробів зі шкіри та хутра від кращих європейських виробників. У нас в асортименті: жіночі і чоловічі шкіряні жакети, піджаки, куртки, плащі, пуховики, хутряні жилети, шуби з норки, чорнобурки, лисиці, єнота, дублянки і хутряні шапки. Ми працюємо для того, щоб Ви могли носити вишуканий одяг, відповідну самим модним тенденціям. Наші шуби – це завжди стильно, статусно і, звичайно ж, тепло!

Ніщо в світі не передає розкіш і стиль, як хутро. Ми знаємо толк в розкішних шубках, також маємо авторитет в справжніх хутряних куртках, жилетах і курках. Нові моделі додаються в колекції регулярно, щоб йти в ногу з останніми тенденціями моди.

Ми хочемо, щоб було більше красивих жінок, чоловіків, упевнених у своїй індивідуальності, з блиском в очах, які завжди будуть виділятися серед інших. З модними хутряними виробами від салону «Метелиця» можна завжди виглядати розкішно. У колекції представлені моделі для тих, хто любить виражати себе через одяг, насолоджуються ексклюзивністю і комфортом, розглядаючи хутро як показник стилю та індивідуальності. Ми запропонуємо широкий вибір виробів преміум – якості, як в класичному, так і в сучасному стилі.

Акции и события