Магазини іграшок, Магазини товарів для дітей, Магазини ТРЦ Караван, Магазини ТРЦ Караван, Магазины в ТРЦ Караван
10:00-22:00
080 030 1130

Магазин Будинок іграшок

«Будинок іграшок» — найкращі магазини іграшок для дітей в Україні. Мережа нараховує вже більше шістдесяти магазинів по всій країні. Вибір іграшок у магазині дуже великий. Ви можете знайти тут іграшки для дітей різних вікових категорій. Що вкрай важливо — всі іграшки мають свідоцтва сертифікації, є безпечними та оригінальними, оскільки «Будинок іграшок» турбується про вашу безпеку та працює виключно з справжніми постачальниками!
В магазинах діє багато акцій на постійній основі, а маючи картку по програмі лояльності, Ви можете отримати знижку у розмірі від 5 до 15 відсотків (все залежить від сум попередніх покупок) на товари, які не беруть участі в акціях. Картку можна залишати вдома оскільки, зареєструвавшись (картку) онлайн, Ви можете назвати Ваш номер телефона касиру, і отримаєте знижку.
Для Вашої зручності мережа створила мобільний застосунок для покупок, але Ви також можете скористатись сайтом bi.ua. У Вас є також можливість отримати своє замовлення у магазині, або замовити доставку на Вашу адресу. Доставка можлива по всій Україні. Наші професійні консультанти завжди раді допомогти з вибором та пояснити переваги та особливості кожної іграшки. Консультанти з радістю нададуть відповіді на Вашу питання у магазинах, або за телефоном гарячої лінії. «Будинок іграшок» — для щастя Вашої дитини!

Акции и события