Магазины в ТРЦ Караван
10.00-22.00

Магазин JASMINE LINGERIE

TM JASMINE — це трендова жіноча білизна за привабливими цінами, яка виробляється в Україні з найкращих європейських тканин від провідних виробників Італії, Іспанії, Латвії, Білорусі та Швейцарії. Дизайнери компанії JASMINE LINGERIE створюють колекції, що відповідають останнім трендам світової fashion-індустрії та втілюють у реальність найзаповітніші бажання усіх модниць світу.

Жіноча білизна JASMINE – це поєднання справжньої магії і трендових конструкцій, що втілюється у широкий асортимент стильної та комфортної жіночої білизни, піжам та домашнього одягу.

Жіноча білизна українського бренду JASMINE – це, насамперед, унікальна якість, трендові колекції та найкомфортніші моделі.

І пам’ятайте, що JASMINE IS A MIRACLE. MIRACLE IS HERE.

ТМ JASMINE — это модное женское белье по привлекательным ценам, которое производится в Украине из лучших европейских тканей от ведущих производителей Италии, Испании, Латвии, Беларуси и Швейцарии. Дизайнеры компании JASMINE LINGERIE создают коллекции, соответствующие последним тенденциям мировой fashion-индустрии и воплощают в реальность самые заветные желания всех модниц мира.

Женское белье JASMINE — это сочетание подлинной магии и модных конструкций, которое реализуется в широком ассортименте стильного и комфортного женского белья, пижам, и домашней одежды.

Женское белье украинского бренда JASMINE — это, прежде всего, уникальное качество, трендовые коллекции и самые комфортные модели.

И не забывайте, что JASMINE IS A MIRACLE. MIRACLE IS HERE.