Ательє з пошиття та ремонту одягу, Догляд за одягом, Послуги
10:00-20:30
067 633 9902

Ательє з пошиття та ремонту одягу

Може здатися, що Ваші улюблені речі не можна реанімувати від жахливої плями або повернути новий вид, але, найчастіше, це не так. Звичайно, можна купити новий елемент гардеробу, але хіба він може замінити вже таку улюблену річ? Ми допоможемо! Наше ательє поверне новий вид Вашому одягу та іншим аксесуарам.
Якщо у Вас вийшла з ладу блискавка, зносилися манжети, потрібно розшити або ж вшити одяг по Вашій фігурі? І в цьому ми здатні Вам допомогти! Звернувшись спочатку до фахівців, Ви можете не тільки оновити свої старі речі, а й уберегти їх від можливого ​​невмілого лагодження, яке може безнадійно забракувати її. Незначне втручання професіоналів здатне привести до тями будь-який елемент Вашого гардеробу. Наприклад, щоб знову носити зношені туфлі — слід замінти каблуки, одягнути навесні улюблену шкіряну куртку — зробити їй профілактичну обробку, а манжети осіннього плаща — замінити. Такого роду прості рішення нанесуть новий лиск на Ваші старі речі, і Ви з радістю будете знову їх використовувати. Також, працівники ательє з радістю допоможуть з переробкою і виготовленням одягу, оформленням різними прикрасами.
Вважається, що одяг повинен виглядати на людину гармонійно. Наші фахівці готові пошити такий одяг, який буде підходити Вам, відповідати Вашому стилю та відмінно лежати по Вашій фігурі.
Багато хто відкладає похід в ательє в зв’язку з можливими тимчасовими витратами — спочатку відповідне ательє потрібно пошукати, ходити приміряти одяг під час пошиття, а замовлення забрати замовлення через якийсь проміжок часу. Це все, звичайно, правда. Але, в ТРЦ «КАРАВАН» все трішечки більш просто. Примірки можуть відмінно поєднуватися з приємним проведенням часу в кафе, магазинах, кіно або більярді, і, відповідно, не потрібно їхати з місця на місце щоб підігнати одяг під Ваші параметри. Замовивши одяг в ательє, Ви переконаєтеся в неповторності дизайну і не зустрінете таке ж плаття (або інший елемент гардеробу) на комусь ще. Наші професіонали можуть обіграти різні особливості фігур і з радістю порадять Вам той чи інший фасон. Також, Ви можете вибирати моделі особисто. А куплений одяг ми швидко і акуратно підгонимо під Вас, і він матиме зовсім інший вигляд. Звертайтеся в наше ательє при ТРЦ «КАРАВАН»!

Акции и события
Ательє з пошиття та ремонту одягу